Prázdny obrázok

TURBIKE Cyklostopa po viniciach 2016

Turbike.sk02.05.2016 Pozývame všetkých priaznivcov cyklistiky a milovníkov bicyklov na športové popoludnie „Cyklostopa po viniciach 2016“. Pre malých aj veľkých návštevníkov sme pripravili skvelý program plný súťaží a testovania bicyklov značky Kellys. Tešíme sa na vás :-)
 

TURBIKE pozýva do viníc Malých Karpát v Pezinku všetkých priaznivcov cyklistiky a milovníkov bicyklov na športové popoludnie vo viniciach a testovanie bicyklov značky KELLYS.
Športové popoludnie bude otvorené symbolickou jazdou vinicami na podporu cykloturistiky v Malých Karpatoch, ktoré ponúkajú veľa cyklistických príležitostí. 
Štart symbolickej jazdy je plánovaný na 13:30 hod. od zberného dvora (bývalá motokárová dráha) na Fajgalskej ceste s cieľom pri vinohradníckom domčeku „Celestín“ (nad Kejdou), kde je pripravený ďalší atraktívny program pre deti aj dospelých.
Pre deti od 2 do 12 rokov budú podľa vekových kategórií pripravené preteky na krátkej trati pri vinohradníckom domčeku „Celestín“. Registrácia detí bude prebiehať od 14:00 do 16:00 hod. a prvá detská kategória odštartuje o 16:00 hod. Súťaž bude vyhodnocovaná priebežne, po skončení každej kategórie. Víťazi budú ocenení medailou, diplomom a malým darčekom. Pre deti je okrem športových súťaží pripravený kreatívny kútik.
Pre dospelých je pripravená miničasovka na turbikovskom „minibicyklíku“ a súťaže zručnosti, ktoré budú prebiehať priebežne medzi 14:00 a 17:00 hod. Vyhodnotenie týchto súťaží prebehne o 17:30 hod. Víťazi budú odmenení diplomom a darčekom. 
V stánku KELLYS bude pre záujemcov k dispozícií 7 horúcich noviniek horských celoodpružených bicyklov, ktoré si môžu účastníci zdarma otestovať. Na vaše otázky vám ochotne odpovie personál TURBIKE a špecialisti z KELLYS-u.
Vinárstvo Pavelka a syn ponúka možnosť degustácie vybraných vín a syrov. Zabezpečuje aj občerstvenie formou bufetu. 
Tešiť sa môžete na tombolu, ktorá bude prebiehať každú hodinu. 
Pre prvých tridsať účastníkov symbolickej jazdy bude pripravený malý darček.

Tešíme sa na vás.

Viac informácií nájdete na cyklostopa.sk ,   facebook.com/turbike.pezinok.

cyklostopa2016-fb1_1641<<< Naspäť