Prázdny obrázok

Novinky

Vianočná akcia

Turbike.sk02.12.2016 Na december sme pripravili Vianočné zľavy. Do Vianoc máte u nás všetky bicykle s 10% zľavou. Zľava sa týka úplne všetkých bicyklov v obchode. Čiže aj na už zľavnené bicykle z jesennej akciovej ponuky, ale aj na nové modely 2017.
Detské, mestské, horské, krosové, retro, cestné bicykle viete teraz získať ešte v lepšej cene. Povedzte to aj Ježiškovi, Santovi prípadne ded Marózovi. :)

Viac informácii >>>
 

elektrobicykel HAIBIKE SDURO HardSeven SL

Turbike.sk14.06.2016 Horský bicykel s elektropohonom od značky Yamaha si môžete u nás vyskúšať a zároveň aj kúpiť. My sme ho už otestovali takže o reálne skúsenosti sa s vami radi podelíme v TURBIKE.
Cena predvádzacieho modelu je 1849€. Cena neakciovej verzie tohto bicykla je 2199€.


Viac informácii >>>
 

TURBIKE Cyklostopa po viniciach 2016

Turbike.sk02.05.2016 Pozývame všetkých priaznivcov cyklistiky a milovníkov bicyklov na športové popoludnie „Cyklostopa po viniciach 2016“. Pre malých aj veľkých návštevníkov sme pripravili skvelý program plný súťaží a testovania bicyklov značky Kellys. Tešíme sa na vás :-)

Viac informácii >>>
 

testovacie sedlá WTB

Turbike.sk04.02.2016 V predajni máme celú kolekciu testovacích sediel WTB. Požičajte si sedlo WTB u nás zadarmo a otestujte ktoré sedlo vám najviac vyhovuje.

Viac informácii >>>
 

Vynovená predajňa

Turbike.sk28.02.2015 Vážení zákazníci prichystali sme pre Vás nové väčšie priestory na starej adrese.

Viac informácii >>>
 

Akciové produkty

Doprava tovaru zdarma

Turbike.skNezabudnite, že zakúpený bicykel vám v okruhu 20km privezieme až k vám domov zdarma. Žiadne naťahovačky ako sa vám čerstvo kúpený bicykel zmestí do auta, či akého príslušníka rodiny musíte nechať doma lebo sa nezmestí aj s bicyklom do auta. :)

Viac informácii >>>
 

Horské kolesá FSA MTB XC 300SL disc

Turbike.skHorské kolesá FSA XC 300SL disc, na kotúčové brzdy
Set MTB kolies, počet drôtov 24/24. Balenie obsahuje rýchloupínaky. Hmotnosť 1700g.

Viac informácii >>>